Collection: TREATS & SUPPLEMENTS

84 products
  • Pride Hearts (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza Slice (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Playing Cards (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Elk Antler Dog Chews (5-7" pieces) | Grade A Elk Antlers
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Split Elk Antler Dog Chews (5"-7" pieces) | Grade A Elk Antlers
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass-Fed Beef Bully Sticks
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass-Fed Beef Bully Stick Bites
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass-Fed Beef Braided Bully Sticks
    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Himalayan Yak Chews (6" Sticks)
    Regular price
    from $21.95
    Sale price
    from $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Healthy Stuffed Natural Shin Bone for Dogs - 4 inch and 6 inch sizes
    Regular price
    from $9.95
    Sale price
    from $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brazilian Grass-Fed Beef Bully Sticks
    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cow Ears for Dogs (10 Whole Ears) | All-Natural and Gluten-Free
    Regular price
    from $14.95
    Sale price
    from $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Giant Dog Bone - Grass Fed Beef Femur Bone for Large Dogs
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Himalayan Yak Chews (4" Sticks)
    Regular price
    from $16.95
    Sale price
    from $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Narwhal (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mittens (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Polar Bears (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sailboat (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prince / Princess Crowns (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prince / Princess Crowns (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shells (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shamrock (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sailboats (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Serve Ice Cream Cones (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snowman (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Dog (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Gingerbread Man (case of 12)
    Regular price
    from $41.00
    Sale price
    from $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snowflakes (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dog Head (case of 12)
    Regular price
    from $37.00
    Sale price
    from $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Diva Dog (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Easter Eggs (case of 12)
    Regular price
    from $42.00
    Sale price
    from $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Firefly Jar (case of 12)
    Regular price
    from $37.00
    Sale price
    from $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out